Programátor řídících systémů / Vývojář

Programátor

Přijmeme kolegu na pozici programátora řídících systémů / vývojáře do kmene české rodinné firmy SOLARCO Machinery, která se stala díky společnému úsilí všech zaměstnanců velmi úspěšným výrobcem kartonážních strojů prodávaných do celého světa a příští rok 2020 oslaví své 30. narozeniny.

Nabízíme:

Plný úvazek
Pružná pracovní doba
Zaměstnání možné ihned
Dotované stravování na pracovišti
Firemní telefon a počítač
Zaškolení
Práce v týmu
Možnost kariérního růstu
Nadstandartní finanční ohodnocení a roční odměny
Po zapracování možnost uplatnění na pozici vedoucího programátorského týmu
Zázemí stabilní, české výrobní společnosti s dlouhodobou mezinárodní působností

Pracovní náplň a předpoklady:

Minimální stupeň vzdělání: SŠ, preferujeme VŠ
Programování dle mezinárodního standardu IEC 61131-3
Znalost jazyka ST a LD (structured text a ladder diagram)
Zkušenosti se Sysmac Studio výhodou
Vývoj programu inovovaných kartonážních strojů či jejich částí
Součinnost s interními odděleními a dodavateli elektroniky
Spolupráce s ostatními členy programátorského týmu
Správa programů a přidružených informací již prodaných strojů a udržování jejich aktuálnosti
Vzdálená správa již instalovaných strojů
Komunikace se zákazníky při uvádění strojů do provozu a v rámci jejich servisu
Spolučinnost při tvorbě uživatelské dokumentace
Smysl pro detail
Odpovědnost a spolehlivost
Znalost AJ
Praxe v oboru výhodou
Řidičský průkaz skupiny B

Firma: SOLARCO Machinery, s.r.o.
Místo výkonu práce: Ovčáry – Průmyslová zóna 293, Kolín 28802
Komu se hlásit: Ivana Najmanová, tel.: +420 321 734 920, e-mail: zamestnani@solarco.cz