Programátor řídících systémů / Vývojář

Mezinárodní strojírenská firma SOLARCO Machinery, s.r.o. působící na trhu již 27 let se sídlem v Kolíně přijme nového zaměstnance na pozici Programátor řídících systémů kartonážních strojů.

Předpoklady:

min. SŠ, preferujeme VŠ
programování dle mezinárodního standardu IEC 61131-3
znalost jazyka ST a LD (structured text a ladder diagram)
zkušenosti se Sysmac Studio výhodou
praxe v oboru
smysl pro detail
odpovědnost a spolehlivost
znalost AJ slovem i písmem
řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:

vývoj programu pro nové typy či jednotky inovovaných kartonážních strojů
vzdálená správa již prodaných kartonážních strojů
komunikace se zákazníky při uvádění strojů do provozu a v rámci jejich servisu
tvorba uživatelské dokumentace
součinnost s interními odděleními a dodavateli
spolupráce s ostatními členy programátorského týmu
správa programů a přidružených informací již prodaných strojů a udržování jejich aktuálnosti

Nabízíme:

Zázemí stabilní, české výrobní společnosti s dlouhodobou mezinárodní působností
Možnost kariérního růstu
Smlouva na dobu neurčitou
Dotované stravování na pracovišti
Nadstandartní finanční ohodnocení a roční odměny
Firemní telefon a počítač
Pružná pracovní doba
Po zapracování možnost uplatnění na pozici vedoucího programátorského týmu

Kontakt:

provozovna: Havlíčkova 261, Kolín IV 280 02, Středočeský kraj
kontaktní osoba: pí. Najmanová
e-mail: zamestnani@solarco.cz
tel: +420 321 734 920

Programátor řídících systémů