Servisní technik

Obsluha obráběcích strojů

Přijmeme kolegy do kmene – Svářeč do české společnosti SOLARCO Machinery, s.r.o., která je celosvětově jedním z předních výrobců kartonážních strojů.

Firma: SOLARCO Machinery, s.r.o.
Místo výkonu práce: Ovčáry – Průmyslová zóna 293, Kolín 28802
Komu se hlásit: Ivana Najmanová, tel.: +420 321 734 920, e-mail: zamestnani@solarco.cz
Směnnost: Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: SŠ/SOU
Doba zaměstnání: ihned

Předpoklady:

Min. SŠ vzdělání technické (elektro/automatizace/strojní)
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Reprezentativní vystupování
Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a aktivní přístup
Ochota cestovat (přibližně týdenní instalace/servisy)
Technická zdatnost
Schopnost konstruktivně řešit problémy
Řidičský průkaz sk. B
Praxe v oboru výhodou
Osvědčení k vyhlášce č. 50/1978 Sb. výhodou
Zkušenosti a znalosti v oblasti programování strojů výhodou

Pracovní náplň:

Poskytování podpory zákazníkům a obchodním partnerům telefonicky a e-mailem
Instalace zařízení a zaškolení obsluhy u klienta
Diagnostika a výjezdy na servisní zásahy ke klientovi
Interní spolupráce s jednotlivými odděleními ve společnosti
Spolupráce na tvorbě technických podkladů a uživatelských manuálů
Montážní činnost
Součinnost na vývoji nových technologií

Nabízíme:

Dotované stravování
Stabilní a perspektivní zaměstnání
Atraktivní a různorodou práci s občasným cestováním do různých destinací
Práci na zajímavých vývojových projektech