Servisní technik

Mezinárodní strojírenská firma SOLARCO Machinery, s.r.o. působící na trhu již 27 let se sídlem v Kolíně přijme nového zaměstnance na pozici Servisní Technik.

Předpoklady:

Min SŠ vzdělání technické (elektro/automatizace/strojní)
Znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni
Reprezentativní vystupování
Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a aktivní přístup
Ochota cestovat
Technická zdatnost
Schopnost konstruktivně řešit problémy
Práce s PC – Outlook, Excel, Word
Řidičský průkaz sk. B
Trestní bezúhonnost
Praxe v oboru výhodou
Osvědčení k vyhlášce č. 50/1978 Sb. Výhodou
Zkušenosti a znalosti v oblasti programování strojů výhodou

Pracovní náplň:

Poskytování podpory zákazníkům a obchodním partnerům telefonicky a e-mailem
Instalace zařízení a zaškolení obsluhy u klienta
Diagnostika a výjezdy na servisní zásahy ke klientovi
Interní spolupráce s jednotlivými odděleními ve společnosti
Spolupráce na tvorbě technických podkladů a uživatelských manuálů
Montážní činnost
Součinnost na vývoji nových technologií

Nabízíme:

Atraktivní a různorodou práci s občasným cestováním do různých destinací
Práci na zajímavých vývojových projektech
Zázemí stabilní, české výrobní společnosti s mezinárodní působností
Možnost profesního růstu
Finanční bonusy
Příspěvek na stravování
Další zaměstnanecké benefity
Možnost nástupu ihned

Kontakt:

provozovna: Havlíčkova 261, Kolín IV 280 02, Středočeský kraj
kontaktní osoba: pí. Najmanová
e-mail: zamestnani@solarco.cz
tel: +420 321 734 920