Servisní technik

Obsluha obráběcích strojů

Přijmeme kolegu na pozici servisního technika do kmene české rodinné firmy SOLARCO Machinery, která se stala díky společnému úsilí všech zaměstnanců velmi úspěšným výrobcem kartonážních strojů prodávaných do celého světa a příští rok 2020 oslaví své 30. narozeniny.

Nabízíme:

Plný úvazek
Jednosměnný provoz
Dotované stravování
Stabilní a perspektivní zaměstnání
Atraktivní a různorodou práci s občasným cestováním do různých destinací
Práci na zajímavých vývojových projektech
Zaškolení
Práce v týmu
Zaměstnání možné ihned

Pracovní náplň a předpoklady:

Minimální stupeň vzdělání: SŠ/SOU
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Reprezentativní vystupování
Zodpovědnost a spolehlivost
Samostatnost
Aktivní přístup
Montážní činnost
Ochota občasně vycestovat (cca 5-denní instalace/servisy)
Technická zdatnost
Schopnost konstruktivně řešit problémy
Řidičský průkaz sk. B
Praxe v oboru výhodou
Osvědčení k vyhlášce č. 50/1978 Sb. výhodou
Zkušenosti a znalosti v oblasti programování strojů výhodou