Produkty

SOLARCO Machinery se specializuje na výrobu, prodej a servis kartonážních strojů určených k výrobě krátký a středních zakázek slotovaných krabic, přířezů, mřížek atd. Naše stroje rozdělujeme do následujících produktových řad.

řada BOXMATIC

Boxmatic with feeder and stacker

Naše nejžádanější řada boxmakerů, která obsahuje všechny výhody řady BOXMATIC Manual (přídavný výsek, možnost tisku, multiprodukce atd.), navíc má ale také různá řešení automatizace (nakládání, vykládání, stohovací stoly).

řada BOXMATIC Manual

Boxmatic Manual

Stroj umožňuje víceprodukci boxů z jednoho archu, a to jak příčně, tak podélně. Zároveň stroj lze vybavit až 4 přídavnými na sobě nezávislými výseky nebo 2 přídavnými výseky a modulem s tiskovými válci, na kterých lze programovat tisk každého štočku individuálně a tisknout tak kdekoliv nebo opakovaně po celé délce archu.

řada ECOMATIC

Ecomatic

Ekonomické řešení našich boxmakerů s nízkými nároky na prostor. Stroj lze vybavit 1 sekcí přídavného výseku a víceprodukce podél i napříč.

řada EASYMATIC

Easymatic - Products - automatic boxmaker machines

Opravdu snadno ovladatelný stroj s nejnižšími nároky na prostor, určený pro ruční výrobu krabic. Lze ho vybavit 1 sekcí přídavného výseku. Víceprodukce je možná v příčném směru.

Speciální nabídky

Více informací o našich speciálních nabídkách Vám poskytne naše Obchodní oddělení na e-mailu: sales@solarco.cz nebo na tel.: +420 321 734 924 / 23.